БОНУСИ ПІД ВАШИМ КОНТРОЛЕМ

накопичуйте бали та витрачайте їх на:

 Інтернет

Телебачення

Інші послуги

Як працює бонусна програма


За що нараховуються бонусні бали:

 Програма лояльності
Нарахування бонусних балів стартує після року користування нашими послугами. Бонусний відсоток буде зростати з кожним роком від 2% до 20%. Ви з нами 10 років? Отримайте на бонусний рахунок 20% від внесеної щомісячної абонплати.

Приведи друга
Приводьте друзів – отримуйте бонусні бали! За кожного друга, який підключився до мережі Аватар, Ви отримуєте 1500 балів на бонусний рахунок.

На що можна витратити:


Оплата тарифу Інтернет
Не витрачайте готівку, але продовжуйте користуватися інтернетом від AVATAR. Накопичуйте бонусні бали та сплачуйте ними за користування нашими послугами.

Оплата телебачення
Накопичуйте бали та дивіться улюблені телеканали безкоштовно! Списуйте бонуси з власного рахунку та сплачуйте ними за кабельне або цифрове телебачення.

Оплата додаткових послуг
Отримайте реальний IP за бонусні бали. Спишіть необхідну кількість бонусів з власного рахунку та не витрачайте свої кошти на додаткові послуги.

Нарахування бонусних баллів
Кожен новий клієнт повинен самостійно активувати «Бонусну програму» у «Особистому кабінеті».
Бонусні бали не нараховуються у наступних випадках:


— Якщо клієнт перебуває більше 3 місяців у статусі «Відключений» бонусний рахунок обнуляється, а програма лояльності перестає діяти.Для подальшого користування бонусною програмою необхідно повторно активувати її у особистому кабінеті.
— Бонусні бали не нараховуються за місяці, в яких не була списана повна абонплата (було «Утримання у мережі», або стан блокування за несплату).
— Бали будуть зараховуватися на бонусний рахунок щомісяця від внесеної щомісячної абонплати. Тобто, якщо ми робимо абоненту знижку (незалежно від її причини), то на суму знижки бали не нараховуються. Бали за акції не нараховуються . Знижкою вважається ВСЕ, що абонент недоплачує до повної суми свого тарифу.
Правила участі у бонусній програмі

Адреса

вул. Миру 12                    
смт.Борова, 08520

Контакти

Email: support@avatar.net.ua       Телефон: +38 (0800) 212-569     
 

Посилання

UKR.NET
PROSTO.TV