free site design templates

РОБОТА В КРЕДИТ

Для постійної роботи в мережі

0-800-212-569

Багатоканальний безкоштовний номер технічної підтримки

Mobirise

Вандалізм

23.02.2019 в Великій Мотовилівці був обрізаний оптоволоконний кабель. Що спричинило тимчасове припинення зв’язку, та був порушений доступ населення до мережі Інтернет. Згідно з Кримінальним кодексом України відповідальність за посягання на електричні мережі, кабельні лінії зв’язку та їх обладнання передбачається у статтях Кримінального Кодексу України, а саме: ст. 188 “Викрадення шляхом демонтажу та іншим засобом електричних мереж кабельних ліній зв’язку та їх обладнання та ст. 360 “Умисне пошкодження ліній зв’язку” і карається штрафом від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до одного року, або обмеженням волі на строк до двох років.
Адміністрація мережі повідомляє, що наші кабелі не містять мідь, або інші елементи які можливо здати на металобрухт. Та попереджає про відповідальність за злочинні дії.
Адміністрація мережі надасть грошову винагороду за інформацію про зловмисників.
Адміністрація мережі приносить свої вибачання за тимчасові незручності.

Mobirise

Актуалізація тарифних планів

Шановні абоненти!

Дякуємо за те, що обрали нас в якості свого інтернет-провайдера. Нам дуже важливий ваш вибір!
Ми завжди прислухаємось до думки та побажань наших абонентів, тому урізноманітнюємо тарифні плани, збільшуємо швидкість доступу до мережі, доповнюємо пакети цифрового телебачення новими каналами. Нашою основною метою є надання якісних послуг, які будуть відповідати заявленим стандартам, але для цього необхідно постійно проводити роботи по заміні застарілого обладнання, розширювати пропускну здатність зовнішнього каналу зв’язку. Враховуючи те, що за останній час витрати на обладнання та інші матеріали, що необхідні для стабільної роботи мережі та її модернізації, значно зросли, з 1 лютого 2019 року тарифна сітка буде змінена наступним чином:

Тарифи для приватного сектору:
– «Базовий 2019»: швидкість до 60 Мбіт/с – вартість 250 грн;
– «Оптимальний 2019»: швидкість до 100 Мбіт/с, цифрове ТБ пакет «Україна» – вартість 300 грн;
– «Максимальний 2019»: швидкість до 300 Мбіт/с, цифрове ТБ пакет «Всесвіт», динамічна реальна іp адреса – 350 грн.
Абоненти, які користуються тарифними планами «Оптимальний» та «Максимальний» будуть переведені на «Оптимальний 2019», а з тарифного плану «Базовий» на «Базовий 2019».

Mobirise

Збільшується вартість “Білого” IP.

Збільшується вартість “Білого” IP.

З нового року аренда буде коштувати 100 гр/міс. Для абонентів, яких перевели на технологію PON, вартість збільшується з 1.01.2019 року, для всіх інших, по мірі переводу на нову технологію(PON, оптика в дім).

Адреса

вул. Миру 12                    
смт.Борова, 08520

Контакти

Email: support@avatar.net.ua       Телефон: +38 (0800) 212-569     
 

Посилання

UKR.NET
PROSTO.TV